Warszawa

mBank, Królewska 14

30 maja

tego roku oczywiście ;)

4 prelegentów

30 miejsc

Pospiesz się!

Wprowadzenie do Testów Jednostkowych w .NET

Czyli krótkie, ale ważne info :)

Wstęp do UT w .NET to warsztaty przeznaczone dla osób chcących zacząć pistać testy jednostkowe w swoich aplikacjach, ale nie wiedzą jak się za to zabrać.

W trakcie trwania warsztatów poprowadzimy Was od podstaw aż po bardziej zaawansowane zaagadnienia, jednak wszystko będzie się tyczyło tego co testy mogą wam dać, jak możemy je pisać i z jakich narzędzi możemy skorzystać, oraz jak pisanie testów zmienia nasze myślenie na temat całego kodu.

Na warsztatach nie będą poruszane specyficzne kwestie testowania aplikacji webowych, SharePointowych, czy też WPFowych, raczej staramy się w to nie wchodzić i pozostawić sobie miejsce na kolejne warsztaty, bardziej zaawansowane, które już będą poruszać konkretne elementy.

Na warsztatach będziecie potrzebować własnego sprzętu - notebook z Visual Studio zainstalowanym, plus pewnie ściągniętymi lub zainstalowanymi dodatkowymi aplikacjami, o czym poinformujemy mailowo wszystkich zarejestrowanych.

Agenda

Agenda raczej nie powinna się już zmieniać, jednak opisy sesji mogą i za pewne będą. Niezależnie ważne punkty:

  • BYOD - Bring Your Own Device.
  • Obiad i Piwo we własnym zakresie.
  • Uśmiech, poczucie humoru czy też chęć nauki - we własnym zakresie.
  • Resztę postaramy się dostarczyć :)

Prelegenci

Nasi wykładowcy ;)

Jakub Gutkowski

Jakub Gutkowski

Tata, mąż, blogger, pasjonat i programista. Uwielbia bawić się nowościami, poznawać nowe języki i biblioteki, chodzić na konferencje, poznawać nowych ludzi, pomagać innym.

więcej...

Marcin Malinowski

Marcin Malinowski

Tata^2, mąż humanistki, mól książkowy, uparciuch, programista, konferencjoholik. Don Kichot walczący z entropią. Kocha sprzeczności i humor. Wierzy w przypadek. Piwny filozof.

więcej...

Marcin Samsonowski

Marcin Samsonowski

Marcin w swojej dopiero rozpędzającej się karierze pracował zarówno dla korporacji jak i mniejszych firm. Ma dświadczenie z dostarczaniem oprogramowania dla różnych sektorów rynkowych. W projektach, w których uczestniczył pełnił cały wachlarz ról od programisty do managera projektu.

więcej...

Piotr Stapp

Piotr Stapp

Programista, inżynier, rzemieślnik, projektant i rowerzysta.

Korzystający z każdej technologii, która prowadzi do celu.

Wierzący w ludzi a nie w papiery.

więcej...

F.A.Q

To co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać ;)

Jest to skrócona wersja FAQ, by przeczytać pełną i dowiedzieć się więcej o idei stojącej za devWarsztatami, zapraszamy na stronę FAQ.

  • Czy to jest darmowy event ?

    Tak! nie licząc obiadu i piwa, wszystko inne jest zorganizowane - zazwyczaj, chyba, że w opisie spotkania jest napisane inaczej, czasami obiad może być sponsorowany, a czasami może nawet i piwo.
  • Czy mogę przyjść bez komputera ?

    Tak, ale będziesz się trochę nudził. Większość sesji ma w sobie warsztaty, więc wtedy będziesz po prostu siedział i... pił kawę? :)

Sponsorzy

Gdyby nie oni, spotkanie nie doszłoby do skutku, dziękujemy.

Rejestracja

Rejestracja na spotkanie poprzez portal Meetup.