Warszawa

Millennium, Żaryna 2A

3 października

tego roku oczywiście ;)

Konrad Kokosa

25 miejsc

Pospiesz się!

Testy obciążeniowe

Mówiąc najprościej, od zera nauczymy się wykonywać poprawne testy obciążeniowe. Zarówno od strony posługiwania się w tym celu odpowiednimi narzędziami (z naciskiem na darmowy i popularny JMeter), jak i pod względem typowych błędów, nieporozumień i problemów jakie możemy spotkać w przypadku takich testów. Pod koniec warsztatów powinniście być zarówno zachęceni jak i w pełni wyposażeni we wszystko, co potrzeba do wykonywania testów obciążeniowych w swoich codziennych obowiązkach.

Na warsztatach będziecie potrzebować własnego sprzętu - notebook z Visual Studio zainstalowanym, plus pewnie ściągniętymi lub zainstalowanymi dodatkowymi aplikacjami, o czym poinformujemy mailowo wszystkich zarejestrowanych.

Agenda

Należy pamiętać o:

  • BYOD - Bring Your Own Device.
  • Uśmiech (tym bardziej, że obiad będzie podany :D), poczucie humoru czy też chęć nauki - we własnym zakresie.
  • Resztę postaramy się dostarczyć :)

Prelegent

Nasz wykładowca ;)

Konrad Kokosa

Konrad Kokosa

Wpierw fan C++, od ponad 8 lat zakochany w .NET, choć z ciekawością spoglądający na inne technologie.

Kiedyś głównie programista desktopowy, ostatnie lata webowy, mocno zainteresowany tematyką wydajności aplikacji oraz ogólnie pojętej architektury.

więcej...

F.A.Q

To co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać ;)

Jest to skrócona wersja FAQ, by przeczytać pełną i dowiedzieć się więcej o idei stojącej za devWarsztatami, zapraszamy na stronę FAQ.

  • Czy to jest darmowy event ?

    Tak! nie licząc obiadu i piwa, wszystko inne jest zorganizowane - zazwyczaj, chyba, że w opisie spotkania jest napisane inaczej, czasami obiad może być sponsorowany, a czasami może nawet i piwo.
  • Czy mogę przyjść bez komputera ?

    Tak, ale będziesz się trochę nudził. Większość sesji ma w sobie warsztaty, więc wtedy będziesz po prostu siedział i... pił kawę? :)

Sponsorzy

Gdyby nie oni, spotkanie nie doszłoby do skutku, dziękujemy.

Rejestracja

Rejestracja na spotkanie poprzez portal Meetup.