Wrocław

PGS Software
ul. Sucha 3

09 lutego

2019

Radosław Maziarka

12 miejsc

pośpiesz się

Event Storming - jak szybko odkrywać nieznane

Cel warsztatu


Główną częścią warsztatu jest zapoznanie się z techniką Event Stormingu – poznanie jej głównych zasad, jak i tematów pobocznych. Po warsztacie uczestnicy powinni znać nie tylko jak przeprowadzić taki warsztat, ale również dlaczego tak dobrze sprawdza się on w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych.

Opis warsztatu


Warsztat będzie się podzielony na 2 części. Najpierw przejdziemy przez etap Big Picture, gdzie zapoznamy się z problemem i rozdzielimy go na mniejsze części. Następnie rozpoczniemy Design Level, która pozwoli nam skupić się na technicznej stronie rozwiązania naszego problemu.

Każdy etap będzie zawierać mniejsze części, które będą osobno omawiane i podsumowywane. Pozwoli to uczestnikom najlepiej zrozumieć co stoi za każdym wprowadzanym elementem warsztatu.

Adresaci warsztatu


Grupą docelową warsztatu są osoby z pogranicza technologi informatycznych – developerzy, architekci, analitycy biznesowi, UX, testerzy, scrum masterzy – którzy chcą w bardziej optymalny sposób odkrywać, wizualizować i rozwiązywać problemy z jakimi się zmagają.


Niezmienną rzeczą naszych spotkań oczywiście jest:

  • Kawa oraz pizza sponsorowana przez PGS Software S.A.

Wymagania

  1. Kilka lat doświadczenia w branży IT – warsztaty mają niewielką wartość dla kogoś kto dopiero startuje w naszej branży.
  2. wypełniona ankieta

Prelegenci

Radosław Maziarka

Radosław Maziarka

Technology Development Manager, Team Leader i programista w obszarze .NET prowadzący wewnętrzne prezentacje i szkolenia, a także organizujący konferencję WROC# i webinarium programistyczne WROC# Online.

F.A.Q

To co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać ;)

Jest to skrócona wersja FAQ, by przeczytać pełną i dowiedzieć się więcej o idei stojącej za devWarsztatami, zapraszamy na stronę FAQ.

  • Czy to jest darmowy event?

    Tak! nie licząc obiadu i piwa, wszystko inne jest zorganizowane - zazwyczaj, chyba, że w opisie spotkania jest napisane inaczej, czasami obiad może być sponsorowany, a czasami może nawet i piwo.
  • Czy mogę przyjść bez komputera?

    Tak, ale będziesz się trochę nudził. Większość sesji ma w sobie warsztaty, więc wtedy będziesz po prostu siedział i... pił kawę? :)

Sponsorzy

Gdyby nie oni, spotkanie nie doszłoby do skutku, dziękujemy.

Registration

Register on Meetup.